درباره ما

معرفی آریو ابزار دقیق مهر

شرکت آریو ابزاردقیق مهر(با مسئولیت محدود) به منظور ارائه خدمات فنی مهندسی و بازرگانی و پشتیبانی واحد های صنعتی تاسیس گردید و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین صنایع اتوماسیون پیموده است.

این شرکت افتخار دارد خدمات مورد نیاز واحدهای صنعتی کشور را با توکل به خداوند متعال و تکیه بر توان فنی و اجرایی پرسنل و بهره گیری از مشاوره و پشتیبانی شرکت های سازنده در این عرصه ارائه نماید.

هم اکنون این شرکت شامل واحد های جداگانه طراحی و اجرای سیستم های اتوماسیون صنعتی(به صورت سخت افزاری و نرم افزاری)، خدمات پشتیبانی و نگه داری و تعمیرات، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های صنعتی، تامین نیروی متخصص می باشد و همچنین قابلیت ارائه آموزش در بخش های مختلف و مورد نیاز صنایع را دارا می باشد.

بالا بردن کیفیت فعالیت های ارائه شده در چهار چوب استانداردهای حاکم در دنیا، دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید ، عرضه خدمات فنی و مهندسی و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که می تواند برای شرکت آریو ابزاردقیق مهر تخصص و برای مشتریان رضایت را به همراه داشته باشد.

امید است از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم.

ABOUT US_banner-980x300